פעילות ספורטיבית חוויתית מוצלחת במיוחד!

פעילות ספורטיבית חוויתית מוצלחת במיוחד!

אחת הפעילויות היותר חווייתיות אשר משלבות פעילות ספורטיבית ביחד עם ניהול אסטרטגיה וסיכונים, היא ללא ספק פעילות לייזר טאג אשר בשנים האחרונות הפכה לאחת הפעילויות המומלצות ביותר ואלה אשר מטשטשות בצורה מושלמת בין מציאות לדמיון כך שכל מי שמגיע אל לייזר טאג, מיד יוכל להרגיש שהוא נמצא במקום שהוא הרבה מעבר לכל דמיון, מקום שבו תחוו אדרנלין גבוה ותצטרכו להתמודד עם סיטואציות מורכבות מתחום הלחימה תוך שימוש באסטרטגיות ותוכניות פעולה אשר יובילו אתכם אל פעילות מלאה חוויות עוצמתיות ואם תעמדו בהם בהצלחה, תוכלו לסיים את פעילות הלייזר טאג כמנצחים וליהנות מהתהילה המתלווה לכך.

פעילות לכל המשפחה

לייזר טאג הינה פעילות מעשירה וחווייתית אשר מתאימה מאוד למשפחות ותורמת לגיבוש משפחתי וחיזוק מארג הקשרים במשפחה. כחלק מהפעילות המשפחתית, ניתן להתמודד כמשפחה אחת מאוחדת אל מול קבוצה נוספת ולנצל את החיבור במשפחה לצורך שיתוף פעולה פורה אשר יוביל לבסוף לניצחון במשחק. אין ספר כי לייזר טאג הוא בדיוק מה שאתם צריכים בתור משפחה על מנת להעביר יום אתגרי ומלא באדרנלין אשר יישאר במשפחה הרבה אחרי שהמשחק ייגמר.

 לייזר טאג בירושלים למשל מאפשר לכם לגבש אסטרטגיה משפחתית ולצאת להילחם אל מול קבוצות אחרות כאשר בהחלט ניתן להתמודד מול משפחה אחרת וליצור תחרות משפחות אטרקטיבית אשר לבסוף משפחה אחת תצא עם ידה על העליונה אך מבחינת כל המשפחות שהתמודדו במשחק, כולן תצאנה מנצחות בכך שהמשחק תרם לחיבור וגיבוש משפחתי אשר ישפיע הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק לצלוח כל משבר ולהגיע לכל מטרה. 

חיזוק קשרים ושיתוף פעולה פנים ארגוני

לייזר טאג הוא כלי מאוד אפקטיבי ליצירת קשרים בתוך ארגונים וחברות גם בין עובדים באותה מחלקה וגם בין מחלקות שונות. ניתן להפוך את פעילות הלייזר טאג לאירוע חברה מרשים ומלא באדרנלין אשר ללא ספק יהפוך אותו לבלתי נשכח ובעיקר, ייצור קשרים חברתיים ועסקיים אשר ישפיעו על השגת המטרות של החברה. יחד עם פעילות הלייזר טאג, ניתן לשלב גם השכרת ציוד לאירועים אשר יהפכו את אירוע החברה למרשים הרבה יותר ויכלול גם דוכני מזון, שולחנות משחק, ריהוט ועוד מגוון אטרקציות מעניינות אשר יכולות להשתלב בצורה מושלמת יחד עם משחק הלייזר טאג.

חיזוק המנהיגות והביטחון העצמי

משחקי מלחמה בכלל ומשחק לייזר טאג בפרט, תורמים רבות לחיזוק הביטחון העצמי של כל מתמודד במשחק. כל שחקן מגבש אסטרטגיית לחימה בה הוא חייב לדבוק לאורך כל המשחק ולשאוף להגיע הכי רחוק שאפשר עם מינימום פגיעות אותם הוא עלול לספוג משאר המתחרים, דבר אשר משפר רבות את רמות הביטחון העצמי והאמונה שניתן להגיע הכי רחוק שאפשר בעצמך. כמו כן, בלייזר טאג מתמודדים גם כקבוצה וכאן ניתן לחזק את יכולות המנהיגות בתוך הקבוצה, חלוקת משימות, גיבוש אסטרטגיה והנהגת חברי הקבוצה, בדרך לניצחון קבוצתי משכנע ויוקרתי. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.