10 אטרקציות מוזרות אך חוויתיות- לא אהבתם? תסתפקו בלייזר טאג

10 אטרקציות מוזרות אך חוויתיות- לא אהבתם? תסתפקו בלייזר טאג

יש שם כמה אטרקציות תיירותיות ממש מוזרות, אז החלטנו להרכיב רשימה של אטרקציות תיירותיות מוזרות לאלו מכם שנהנים מהפתע והבלתי שגרתי – מקומות שבהם מקובל להדביק מסטיק על הקירות, בו סוגדים חולדות, ו אם אתם נהנים מאטריות, יש אפילו ספא בו תוכלו לשחות בקערה אדירה של ראמן!

להלן האטרקציות המוזרות: אם לא התחברתם לאף אחת מהן, תמיד תוכלו לבחור במשחק הלייזר טאג ולהישאר בארץ עם אטרקציה שיש בה ערך מוסף!

1. האקונה קובאקיאן יונסון, יפן

פארק נושא הספא בהאקונה שביפן, המבקרים יוכלו ליהנות משילוב מעניין של מעיינות חמים, שנע בין אירופאי מסורתי, יפני ואפילו חריג יותר. ויצירות ייחודיות כמו "אטריות בר", בהן תוכלו לשחות בקערת ראמן. זה עלול להריח טעים, אך זכרו, כנראה שעדיף לשמור על סגור פה!

 

2. סמטת מסטיק, קליפורניה, ארה"ב

בסן לואיס אוביספו, קליפורניה, יש קיר שלם המשתרע על פני 20 מטר מלא מסטיקים משומשים! אף על פי שחלקם עשויים למצוא זאת מגעיל, הסמטה הפכה לנקודת ציון מקומית פופולרית אשר כל הזמן מושכת אליה תיירים סקרנים רבים.

 

 

3. מקדש

קרני מטה, הודו מקדש קרני מטה, מפורסם ברג'סטאן שבהודו, מפורסם בזכות תושביו הלא שגרתיים. חולדות! בעוד שבמקומות אחרים בעלי חיים אלו עשויים להיות אורחים לא רצויים, כאן הם סוגדים ומקבלים מחסה למחווה לחכם ההינדי הנשי קרני מטא, הידוע גם כאלת החולדות. מעל 20,000 החולדות שהפכו את זה לביתם ממשיכות למשוך אליה מספר גדל והולך של מבקרים מדי שנה … איזו אטרקציה פרועה במיוחד! עדיין כנראה שתעדיפו משחק לייזר טאג בישראל..

 

 

4. Vlei Dead, Namibia

Vlei Dead, או "ביצה מתה" הוא למעשה יער קפוא בזמן. היעדר מים והחום העז חריפו את כל הצמחייה בעמק זה והותירה אחריה עצים דמויי שלד שחורים שלא יכולים להתפרק מכיוון שהאדמה יבשה מדי.זה נוף ייחודי, עדיין מוזרטבעי השתלט על האינטרס של רבים, במיוחד צלמים.

 

5. בית הנייר, מסצ'וסטס, ארה"ב

השם הוא מתן מת! כן, זהו למעשה בית שעשוי כולו מנייר, כולל הרהיטים בפנים. ממוקם בצפון לבוסטון, מסצ'וסטס, בית זה נבנה על ידי אליס פ. סטנמן בשנות העשרים של המאה העשרים כדי לשמש כבית קיץ עם שני חדרים בשבילו ולבני משפחתו. לקח לו מעל 20 שנה ו 100,000 עיתונים להשלים! בהחלט מראה שכדאי לראות, רק דאג לשמור על כל הדברים דליקים רחוק, רחוק.

6. פארק שעשועים בשירותים, סווון, דרום קוריאה

בואו נדבר על אטרקציות תיירותיות מוזרות… בסובון, דרום קוריאה, התיירים יכולים לבקר בפארק שעשועים שנבנה סביב ההיסטוריה והתרבות של השירותים! מקום זה נבנה לזכרו של ראש העיר לשעבר בעיר, אדם שעורר מהפכה בשירותים מסוגים שונים, והקדיש הרבה זמן ומשאבים לשיפור השירותים הציבוריים של סווון. הפארק התחיל למשוך אליו הרבה אמנות עם נושא "טואלט", ואף מארח את פסטיבל פופ הזהב הידוע המקומי!

 

 

7. Cappadocia Cave Hotel, טורקיה

המלון בטורקיה לא כל כך מוזר מכיוון שהוא יצירתי להפליא. החדרים והסוויטות משולבים בתוך מערות מגורים מקומיים רומי וביזנטי, משלב היטב את ההיסטוריה, המודרני ומפואר. חוויה טורקית מדהימה שאתה לא נתקלת כל יום!

8. כלא Inveraray, סקוטלנד, בריטניה בית

הסוהר הזה הוא מוזיאון חי, בו מבקרים יכולים לראות אסירים בכלא, לצפות במשפטים באולם בית המשפט ואפילו לדבר עם הסוהר. הכלא פתוח גם בשעות הלילה, ותיירים יכולים להירשם להשתתף בחקירות על טבעיות ובפעולות ציד רוחות. אטרקציה תיירותית סקוטית מוזרה!

 

9. כדור הצבע הגדול ביותר בעולם, אינדיאנה, ארה"ב.

מייק כרמייקל ואשתו גלנדה הם הבעלים של כדור הצבע הגדול ביותר בעולם! חפץ זה התחיל כבייסבול מכוסה בצבע על ידי בנם בן השלוש; 30 שנה לאחר מכן, לכתם יש מעל 25,000 שכבות! לא רק שזה משך את תשומת ליבם של ספרי תקליטים כמו ספר השיאים העולמי של גינס, אלא שהוא גורם ליותר ויותר מבקרים לרצות לבוא להוסיף מעיל צבע משלהם למפלצות זו.

 

 

10. ואלה דה לה פרהיסטוריה, קובה

בניית זה ביזאר פרהיסטורי פארק הנושאים במחוז סנטיאגו דה קובה בוצע על ידי אסירי כלא סמוך; הפארק כולל יותר מ -200 יצורים בגודל טבעי ופסלים אנושיים, מהברונטוזאורוס ועד איש המערה. אנו תוהים מה היו צריכים יוצרי פארק היורה לומר על כך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.